MAMY TO! SREBRO DLA NASZYCH CHŁOPCÓW!
Dzisiejszy Finał Wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych w Żerkowie przechodzi do historii! Nasza ekipa z rocznika 2013-14 wywalczyła TYTUŁ WICEMISTRZÓW WIELKOPOLSKI! Jest to ogromny sukces w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wielkie brawa należą się również naszym młodszym reprezentantom, którzy dzielnie walczyli na trasie: Chłopcy (rocznik 2015): wysokie 13. miejsce w województwie! Dziewczęta […]
MAMY TO! SREBRO DLA NASZYCH CHŁOPCÓW! Dowiedz się więcej »